نانوپلاس

درباره ما

آغاز داستان نانوپلاس

احتمالا خیلی از شما با صنایع چشمه نور آشنایی دارید، چشمه نور یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان صنایع دکوری و به خصوص تجهیزات نور و روشنایی مانند لوستر، انواع لوازم تزئینی، مبلمان، ساعت و سایر لوازم لوکس منزل می‌باشد که داستان مجموعه چشمه نور از سال ۱۳۷۴ آغاز شد و از آن روز تا به حال ذره‌ای هدف همیشگی خود یعنی دسترسی راحت مشتریان به بهترین تجهیزات و لوازم لوکس منزل را فراموش نکرده است ، چشمه نور از برترین و اولین ارائه کنندگان خدمات به صورت آنلاین بود و همواره در مسیر ساده سازی خرید و رضایت مشتری پیشتاز بوده است.

 

تاریخچه نانوپلاس

صنایع لوستر چشمه نور در سال ۱۳۹۷ با به کار گیری از دستگاه های مدرن توانسته تمامی لوستر های فلزی خود را با استفاده از دستگاه نانو آبکاری کند ، همین امر باعث شد که گستردگی کاری برای این آزمایشگاه صورت گیرد و بزرگ تر از قبل کار و فرایند خود را اداره کند در نهایت در آذر ماه سال ۱۳۹۸ نانو پلاس توانسته با بکارگیری از نیرو های جوان و استفاده از دستگاه های مدرن برای تمامی برند های بزرگ در ضمینه صنعت این خدمات را انجان دهد و بتواند بهتر از هر روز در این صنعت پر قدرت عمل کند.

 

خدمات نانوپلاس

خدمات نانوپلاس که آبکاری به وسیله دستگاه نانو را شامل می شوند به طور خلاصه عبارت اند از:

پوشش دهی سطوح پلاستیکی با استفاده از رنگ طلایی تیتانیوم و یا کروم و همچنین پلاستیک فشرده، پوشش دهی زیورآلات مورد علاقه شما و همچنین لوازم تزئینی دیگر، پوشش دهی لوستر که تخصص ویژه نانوپلاس است!

پوشش دهی به وسیله دستگاه نانو بر روی کلیه سطوح سرامیکی و سنگی از ماگ گرفته تا سطح خانه و محل کار، پوشش دهی نانو بر روی انواع فلزات به وسیله تیتانیوم و کروم و در نهایت پوشش دهی بر روی انواع شیشه و کریستال به سلیقه ی شخص شما !

دیگر برای آبکاری روی محصولات خود نیاز نیست به مکان های قدیمی با شیوه های قدیمی مراجعه کنید، نانوپلاس با بکارگیری دستگاه های مدرن آزمایشگاهی توانسته رنگ و آبکاری را با استفاده از دستگاه نانو بر روی محصولات با ضمانت تغییر رنگ ارائه دهد.

 

مزایای استفاده از خدمات نانوپلاس

با توجه به این که توانسته ایم از زمان تاسیس تا به حال از برند های خوب همکاری داشته باشیم، نانو پلاس با ایجاد آزمایشگاهی مجهز توانسته زمان ارسال سفارشات را به کمترین حد خود برساند و همچنین در کمتر از ۴۸ ساعت سفارشات شما عزیزان را تحویل دهد و همچنین یکی از بهترین نقاط مثبت شرکت ما اینجاد آزمایشگاه نانو در شهر بزرگ تهران می باشد و شما همکاران عزیز میتوانید با کمترین هزینه ارسال و دریافت از درب آزمایشگاه ما محصولات خود را ارسال و در یافت کنید، نانو پلاس اولین موسس آزمایشگاه نانو در تهران می باشد.

 

نحوه ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر از نانوپلاس

علاوه بر فرم درخواست مشاوره قرار گرفته در سایت شما عزیزان می‌توانید همواره از طریق شماره تلفن  ۵۵۰۴۰۰۱۴-۰۲۱ برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درمورد خدمات نانوپلاس با ما در ارتباط باشید. ضمنا نشانی مرکز ما تهران، بزرگراه بعثت، خیابان شهید رجایی جنوب، خیابان هلال احمر، اداره بازرگانی غله استان تهران، انبار چشمه نور است.