نانوپلاس

۴ راه برای ارتقای اشیای قدیمی با آبکاری فلز

در این پست قصد داریم آبکاری فلز را جهت ارتقای اشیا قدیمی را توضیح دهیم ؛ شما به عنوان صاحب یک مغازه عتیقه فروشی، هنگام فروش محصولات چندین گزینه دارید، در کنار فروش محصولات موجود و ترمیم های اصلی، می توانید اقلام را ارتقا داده و افزایش دهید تا به عتیقه ها جان تازه ای ببخشد.

یکی از گزینه ها شامل آبکاری فلز است. آبکاری فلز انواع مختلفی دارد و شامل فلزات مختلف از جمله فلزات گرانبها مانند طلا است. روش های مختلف آبکاری فلز را در افزایش محصولات عتیقه ای که در مغازه خود می فروشید کمک می کند. با استفاده از گزینه های مختلف آبکاری، این توانایی را خواهید داشت که انواع مختلفی از گزینه های محصول را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

آبکاری فلز

کاریرد های متفاوت آبکاری فلز

  1. مرمت مبلمان و لوازم بزرگ منزل

مبلمان اغلب حجیم ترین کالایی است که در یک مغازه عتیقه فروشی فروخته می شود. یک پیچ و تاب مدرن به قطعه ای از مبلمان با روکش فلزی ارائه دهید. یکی از مزایای روکش فلزی شامل توانایی پوشاندن لکه های زنگ زدگی و نقاط فرسوده روی قطعات مبلمان فلزی قدیمی است.

استفاده از روکش فلزی روی مبلمان چوبی را برای مزایای متعدد انتخاب کنید. روکش فلزی جلوه ای جدید به مبلمان می بخشد و استفاده متنوع از مبلمان با فلزات محافظ را برای استفاده در فضای باز یا داخل خانه گسترش می دهد. مفید بودن آبکاری فلز نیز کمک می کند. به عنوان مثال، شما می توانید سینک ظرفشویی فلزی قدیمی را تحت فرایند آبکاری فلز قرار دهید. با استفاده از فلز جدید، مشتریان بیشتر از سینک ظرفشویی برای ظروف واقعی استفاده می کنند و نگران فلز قدیمی یا زنگ زدگی نیستند که باعث ایجاد مشکل در ظروف می شود.

  1. اقلام عمده تر

هنگام برنامه ریزی برای محصولات خود، ممکن است با مجموعه ای عمده از اقلام مواجه شوید. با استفاده از روکش فلزی تنوع و گزینه هایی را برای اقلام عمده اضافه کنید. به عنوان مثال، ممکن است مجموعه بزرگی از چهارپایه آشپزخانه داشته باشید. برخی از این اقلام می توانند دارای صفحه بشقاب مسی، روکش صفحه طلا یا صفحه نقره ای باشند. هر طرح متناسب با علایق و سبک آشپزخانه خریداران است. در صورتی که مشتری به دنبال یک ست کامل به جای یک صندلی تک نفره باشد، از گزینه های رنگی بیشتر در ست ها استفاده کنید.

همچنین می توانید از اقلام عمده برای ایجاد مجموعه های خود استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است یک میز آشپزخانه با چهار صندلی داشته باشید که کاملاً شبیه هم نیستند. هنگامی که هر صندلی دارای صفحاتی با جنس فلز یکسان بوده است، این توانایی را دارید که یک کوسن متناسب به آن اضافه کنید و مجموعه ای منسجم ایجاد کنید که احتمالاً مشتری بیشتر بخرد.

  1. وسایل تزئینی دیواری و آویزها

با روکش فلزی روی وسایل تزئینی دیوار، جلوه ای زیبا و مدرن به بسیاری از عتیقه ها بدهید. به عنوان مثال ، قاب های چوبی قدیمی می توانند گوشه ها را فرسوده یا ضعیف کرده باشند. روکش فلزی کامل قابلیت آویزان و تزئین با قاب عکس را بازیابی می کند.

برای ایجاد دکوراسیون متناسب و ارائه سایزهای مختلف به مشتریان، می توانید آبکاری به مجموعه های بزرگ قاب عکس اضافه کنید. آبکاری فلزی درست بر روی طرح اصلی شکل می گیرد، بنابراین شما همچنان شکل، طرح کلی و الگوهای قابهای عتیقه را مشاهده خواهید کرد.

  1. محصولات جانوری و طرح های حیوانی

انواع عتیقه هایی که می فروشید یا می خرید ممکن است شامل محصولات و طرح های حیوانی باشد. به عنوان مثال، ممکن است جمجمه های قدیمی حیوانات مانند گوزن، تمساح و سایر موجودات را بفروشید. روکش فلزی به حفظ شکل و طراحی جمجمه کمک می کند در حالی که نواحی استخوانی و مشکلات احتمالی میکروب افراد را مسدود می کند. جمجمه آبکاری شده به دکوراسیونی تبدیل می شود که می توان آن را روی هر سطح صاف داخل خانه قرار داد. حیوانات تاکسیدرمی مانند ماهی نیز ممکن است دارای روکش فلزی باشند تا طرحی منحصر به فرد ایجاد کنند.

علاوه بر جمجمه، سایر محصولات حیوانی ممکن است شامل مجسمه های حیوانات برای باغ و حیاط باشد. انواع روکش فلزی محافظ در برابر همه شرایط آب و هوایی و پوشش های زیبا را ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید مجسمه ای از قورباغه را برای استفاده در کنار باغ یا حوض حیاط خانه آبکاری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند آبکاری فلزات، با ما در نانوپلاس تماس بگیرید. ما سال ها تجربه اضافه کردن طرح های صفحه فلزی به محصولات مختلف داریم و به زنده شدن منزل و حال و هوای وسایل شما کمک می کند.

آبکاری طلا و مزایایی که به طراحی داخلی شما اضافه می کند!

اگر شما یک شرکت طراحی داخلی را اداره می کنید که مبلمان اختصاصی خود را برای مشتریان ارائه می دهد، احتمالاً همیشه به دنبال راه های اضافی هستید تا شرکت خود را از رقبا متمایز کنید. اگر می خواهید راهی برای تقویت و بهبود پیشنهادات فعلی خود داشته باشید، یک راه حل ممکن این است که به برخی از وسایل یا دکوراسیون خود روکش طلا اضافه کنید. آبکاری طلا می تواند احساس خوبی به ارائه شما ببخشد و مزایای بلند مدت را برای مشتری به همراه داشته باشد. در اینجا به این دلیل است که شاید امروز بخواهید با یک شرکت طلاکاری محلی تماس بگیرید.

روکش طلا می تواند از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری کند

اگر مبلمان یا دکوراسیون فلزی را به مشتریان طراحی داخلی خود پیشنهاد می کنید، یکی از نگرانی های طولانی مدت مشتریان شما ممکن است ایجاد خوردگی یا زنگ زدگی باشد. این امر به ویژه اگر شامل دکوراسیون یا اثاثیه ای باشد که در معرض عناصر بیرونی قرار می گیرد، صادق است. طلا یک فلز فوق العاده غیر واکنشی است. می تواند رطوبت ناشی از باران یا گرمای خورشید را بدون اکسید شدن کنترل کند. این بدان معناست که مبلمان مشتری شما سال به سال عالی به نظر می رسد، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری اضافی علاوه بر پرداخت گاه به گاه. دکوراسیون با روکش طلا ارزش خود را در طول زمان حفظ می کند و مشتریان شما به احتمال زیاد در خدمات و اثاثیه ای که ارائه می دهید ارزش بیشتری خواهند داشت.

روکش طلا می تواند دوام بیشتری را به سایر فلزات اضافه کند

طلا همچنین فوق العاده شکل پذیر است و می توانید یک لایه طلا را روی انواع مختلف فلزات دیگر قرار دهید. این لایه همچنین می تواند ضخامت متفاوتی داشته باشد و به شما این امکان را می دهد تا آخرین دکوراسیون را برای آخرین دکوراسیون خود ایجاد کنید. طلا به آسانی مانند برخی دیگر از انواع فلزات آسیب نمی بیند و علاوه بر مزایای خوردگی و زنگ زدگی که قبلاً ذکر شد، مشتریان شما به سادگی ساییدگی و پارگی چندانی برای گذر زمان ندارند.

روکش طلا دکوراسیون شما را بدون هزینه های بسیار زیاد، ارتقا می دهد

شاید یکی از بهترین دلایل برای افزودن روکش طلا به اثاثیه یا دکوراسیون خود به عنوان طراح داخلی این است که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به صرف هزینه زیادی ، ظاهری گران قیمت به مشتریان خود ارائه دهید. دکوراسیون ساخته شده از طلای خالص ۲۴ عیار می تواند بسیار گران باشد. و این هزینه ای است که احتمالاً باید به مشتریان خود منتقل کنید.

اما با روکش طلا، می توانید به سادگی یک روکش طلا را روی فلز دیگر و ارزان قیمت اضافه کنید. مشتری همچنان ظاهر مورد نظر خود را بدست می آورد، اما دکوراسیون برای شما مقرون به صرفه تر است و مشتری می تواند آن را خریداری کند.

بازیابی روکش طلا راحت تر از طلای خالص است

اگر دکور طلای خالص آسیب ببیند، احتمالاً صاحب آن خوش شانس نیست. مشتری باید هزینه تعویض کل قطعه یا قطعه را بپردازد. اما اگر قطعه ای با روکش طلا چند لکه داشته باشد، صاحب آن گزینه های بیشتری دارد. اگر فقط لایه طلا آسیب دیده باشد، مشتری می تواند به سادگی دکور را با کسری از هزینه تعمیر یک قطعه طلای خالص، آبکاری مجدد کند. به عنوان یک طراح داخلی، شما می خواهید مبلمان و دکوراسیونی درجه یک را در اختیار مشتریان خود قرار دهید که در هیچ جای دیگر نمی توانند پیدا کنند. با روکش طلا، یک سلاح مخفی در اختیار خواهید داشت که می تواند حس ممتازی را به موجودی موجود شما اضافه کند.

درباره ی چشمه نور

کمپانی چشمه نور است با قدمتی ۳۰ ساله میباشد ؛ همه ی محصولات این شرکت دارای گارانتی ۱۲ ماهه میباشند،  برای مشاهده ی آن ها میتوانید به سایت دکورشاپ مراجعه فرمایید.

امروزه ممکن است  به دلیل مشغله ی کاری امکان خرید حضوری و یا حتی مشاهده ی مدل ها برایتان مشکل شده باشد ؛  یکی از سایت های معتبر که امکان خرید اینترنتی  را برایتان ایجاد کرده است ، دکورشاپ میباشد .

البته این شرکت برای راحتی بیشتر شما ، امکان خرید اقساطی حتی بدون ضامن را در سایت فراهم کرده است و در صورتی که برای انتخاب محصول به مشکلی برخورد کردید میتوانید از پشتیبان های دکورشاپ به صورت رایگان مشاوره بگیرید .

برای مشاوره ی رایگان با شماره ی ۵۵۰۴۰۷۵۰-۰۲۱ تماس بگیرید.